• Nuevo
Neewer Fotografie 4 Role de Montare pe Perete, Manual de Fundal Sistem de Sprijin:(2)de Patru ori cârlige+(6)Extinde baruri+(3)Lanțuri+(10)Clemă

Neewer Fotografie 4 Role de Montare pe Perete, Manual de Fundal Sistem de Sprijin:(2)de Patru ori cârlige+(6)Extinde baruri+(3)Lanțuri+(10)Clemă

valorizări:
RON 251.96

Suma
Tova está disponible


-************-
1.Neewer Magazin Oficial este SINGURUL vânzător autorizat de Neewer în Aliexpress.
2. Toate elementele sunt prevăzute cu acces Gratuit la serviciile de Transport maritim , cu număr de urmărire pentru a urmări.
3.Vă rugăm să adăugați magazinul nostru in magazinele tale preferate, ca acest magazin va avea noutăți și PROMOȚII MARI acum și apoi.
4.Toate Neewer Produse din magazinul nostru, va oferim 2 Luni de garanție , vă rugăm să nu ezitați să cumpere!
5. Toate produsele din acest magazin au valori din SUA și marea BRITANIE stoc , dacă e nevoie, vă rugăm să contactați serviciul clienți înainte de Cumpărare.
6. Suntem deschiși la sugestii și idei pentru orice altceva, în cazul în care există probleme după ce am primit pachetul , vă rugăm să contactați serviciul nostru pentru clienți , ne vom ocupa pentru tine cât mai curând posibil. Dacă nu există nici o istorie de comunicare, doar un feedback negativ, nu ne va ajuta pentru a rezolva după vânzări probleme. Și niciodată nu va fi capabil de a cumpăra orice produse din acest magazin.
Transport Gratuit
Neewer Fotografie 4 Role de Montare pe Perete, Manual de Fundal Sistem de Sprijin, inclusiv Două(2) de Patru ori cârlige, Șase(6) Extinde baruri, Trei(3) Lanțuri, Zece(10) Clemă de Șuruburi. Descriere :
Acest manual de fundal sistem de sprijin este un substitut perfect pentru scump electrice sistem de role. Durabile, dar usoare. Contra-echilibrat lanț și a uneltelor de asamblare face ridicarea și coborârea medii dvs. rapid și ușor.
Este nevoie de spațiu mic atunci când fundalul este rulată. Configurarea studio de fundal în câteva secunde.
Sistemul este alternativa ieftina pentru scump sistem motorizat pentru mici-mijlocii studio, și acasă pe bază de studio.
Asamblare și instrucțiuni de utilizare incluse. Foarte ușor pentru instalare pe studio perete sau tavan. Economic și convenabil. Utilizarea cu PVC sau tub de aluminiu (Nu sunt incluse)
Caracteristici :
Perfect pentru hârtie fondul sistem de sprijin.Incluse în lanț este folosit pentru a ridica și mai mici de hârtie cu ușurință și fără probleme, și, de asemenea, ajută la protejarea fundal de indoire.
Substitut de mare preț electrice sistem de role.Ia o cantitate mică de spațiu atunci când fundalul este rulată.
Durabilitate si greutate redusa, usor de utilizat.Reglabil de control al fricțiunii pentru a împiedica hârtia să se rostogolească.
Echipamentul proiectat cu role asigură efort ridicarea și coborârea medii.
Contra-echilibrat lanț și a uneltelor de asamblare face ridicarea și coborârea medii dvs. rapid și ușor.
Caietul de sarcini :
Material : Plastic si Metal
Costum Pentru : Fotografie De Expansiune
Conținutul pachetului :
2 x Patru ori cârlige
6 x Extinde baruri
3 x Lanțuri
10 x Clemă cu șuruburi
NOTĂ : Fundal nu este inclus !
Poze :

Despre mărfuri

Pachet:
Da
Nume De Brand:
NEEWER
Numărul De Model:
10086408
Stil:
suport fundal de sistem
Tip:
suport fundal de sistem
Material:
suport fundal de sistem

Bunurile similare din categorie

NeoBack de Vinil, Pânză Abstract Menta Vechi Maestru de Fotografie, fundaluri Digitale Imprimate Profesionale Portret de Studio, Fotografie P1407

51.96 -35 % RON 34.00

Produse Conexe : Caietul de sarcini : Material : Polypânză(de vinil, pânză 100% poliester)Material Greutate : 110 GSMTipul : Imprimate fundalDimensiuni : 3x5ft(90x150cm)5x5ft(150x150cm)5x7ft(150x220cm)5x10ft(150x300cm)6x6ft(180x180cm)6x9ft(180x270cm)6x10ft(180x300cm)6x12ft(180x360cm)8x12ft(240x360cm)Premium Tesatura150x220cm200x300cm300x300cmCaracteristici : Luminaabsorbant, Nonreflective PrintedGreutate redusa, Pliabil și PortabilUșor pentru a închide direct sau în mod naturalFără sudură, O bucatăNu Rid Gratuit, stea sau de fier pentru a elimina ridurileDetalii Pachet : 1 plic1 fundalAtenția : Culoare ar putea avea o ușoară diferență.Elemente de recuzită din imagini nu sunt incluse, cu excepția cazului menționat.Dimensiuni obișnuite sunt prezentate în opțiuni, dimensiuni personalizate ar trebui să ne contactați înainte de a plasa comenzi.Dimensionarea Referințe : Anunț Important!Noi nu suntem responsabili pentru orice taxe tarifelor la destinație vamală...

Kate 150x220cm Paști Fundaluri Pajiște Verde Studio Foto Fundal Fundal Rrabbit Medii de Paști Recuzită Fotografie

74.80 -9 % RON 68.00

Marca KateÎn vederea unei mai bune pentru a satisface nevoile pieței, Kate compania au găsit microfibră material(bumbac).Mereu vom înțelege nevoile clienților și de a face cele mai bune de fundal pânză.Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști.Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc.Putem în funcție de cererea fiecărui client sădesign unic fondul de produsDacă aveți nevoie de fundal personalizate vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.Ne puteti contacta prin aliexpress pentru mesaj sau email.Vă rog să observați : Material : microfibra (postav,pânză de bumbac)1 .Fiecare bucată de fondul va avea un buzunar, de buzunar este gratuit,este ușor pentru a închide,poate advoid cute.2.Maximă fără sudură latime de 300cm;3.Veți primi doar fundalul fără stand.4.Toate fundalurile va fi trimis de pliat,pentru că material mai gros, fără riduri profunde problema.Dacă ai nevoie de alte dimensiuni,nu ezitați să contactați cu mine.1...

Kate Roz Interioară Caldura Fotografie De Fundal Pentru Fotografia De Nunta De Flori Personalizate Fundaluri Foto Pat Printesa Fata De Fundal

74.80 -9 % RON 68.00

Marca KateÎn vederea unei mai bune pentru a satisface nevoile pieței, Kate compania au găsit microfibră material(bumbac).Mereu vom înțelege nevoile clienților și de a face cele mai bune de fundal pânză.Suntem un profesionist de fotografie fundal producător,Avem propriul nostru studio foto și echipa noastră de profesioniști.Produsele noastre sunt vizate în principal la nounăscuți,copii, adulți,sarbatori,aniversari,nunti,etc.Putem în funcție de cererea fiecărui client sădesign unic fondul de produsDacă aveți nevoie de fundal personalizate vă rugăm să nu ezitați să ne contactați.Ne puteti contacta prin aliexpress pentru mesaj sau email.Vă rog să observați : Material : microfibra (postav,pânză de bumbac)1 .Fiecare bucată de fondul va avea un buzunar, de buzunar este gratuit,este ușor pentru a închide,poate advoid cute.2.Maximă fără sudură latime de 300cm;3.Veți primi doar fundalul fără stand.4.Toate fundalurile va fi trimis de pliat,pentru că material mai gros, fără riduri profunde problema.Dacă ai nevoie de alte dimensiuni,nu ezitați să contactați cu mine.1...

HUAYI 8x8ft fără sudură fondul podea de lemn pentru fotografie de nunta de vinil fundaluri pădure de fundal XT-2661

160.00 -36 % RON 102.00

~Bine ati venit la magazinul nostru~ Suntem un profesionist de fotografie fundal producător.Noastre în principal fundaluri pentru nouNascuti,Copii,Adulti,Familie,Etapă de Nunta,Ziua de nastere&Petrecere de Vacanță,Tort si fotografie Alimente.Ne străduim să oferim cea mai înaltă calitate, servicii excelente și incredibil cel mai mic pret pentru tine.Dacă aveți orice întrebăriplz nu ezitați să convone și vom fi bucuroși să vă răspundă în 24 de ore.MaterialArt Tesatura este cel mai vandabil material, acest material este lumina, nonrezistent la apa, ușoară diafane, altele decât nonreflectorizante, pe care estepotrivit pentru utilizarea în interior...

VIAȚA MAGIC BOX Flori Fotografie Fundal Fondos De Estudio Fotografia Vinilo Fundal Fotografie

23.96 -25 % RON 18.00

Dacă vrei fără sudură, lavabil, fără riduri material, vă rugăm să vizitați acest link : Te rog spunemi imagine număr doriți, în caz contrar, I se va trimite poza FT043NOTIFICARE ÎNAINTE de a CUMPĂRA, Dacă nu puteți găsi pe fotografie fundal pe care doriți pe magazinul meu, doar nu ezitați să contactați cu mine...

HUAYI Gri Zid de Beton Fundal de Epocă, Podea din Lemn de Artă Material Nou-născut Fondul D-6206

40.00 -35 % RON 26.00

~Bine ati venit la magazinul nostru~ Suntem un profesionist de fotografie fundal producător.Noastre în principal fundaluri pentru nouNascuti,Copii,Adulti,Familie,Etapă de Nunta,Ziua de nastere&Petrecere de Vacanță,Tort si fotografie Alimente.Ne străduim să oferim cea mai înaltă calitate, servicii excelente și incredibil cel mai mic pret pentru tine.Dacă aveți orice întrebăriplz nu ezitați să convone și vom fi bucuroși să vă răspundă în 24 de ore.MaterialArta Material : moale,ușor,Ușor de Ori & Carry ,mai ieftin și lumină decât pânza și de vinil,Art Fabric,de ceva timp vom numi la fel de subtire de vinil ,dar nu cu mult diferit de Vinil .Deci, citiți cu atenție înainte palce ordineImaginea prezinta materialele folositeDimensiuni : Cele mai populare dimensiuni ar trebui să fie utilizate pentru : 1) vin întro singură bucată,fără cusătură4ft x 4ft (125cm X125cm)5ft x 5ft (150cm X150cm)5ft x 7ft (150cm X220cm)5ft x 10ft (150cm X300cm)(Notă : 4 X4ft și 5 X5ft dimensiune are întotdeauna "Podea" parte,ai putea alege potrivire etaje în aceeași dimensiune de la magazinul nostru.Toate aceste dimensiuni sunt potrivite pentru NouFotografie și Copii Mici sau animale de Companie Fotografie.)Imaginea prezinta diferite dimensiuni ce va fi după tipăriteAceastă dimensiune mai mare este potrivit pentru Nunta Etapă,de Vacanță și de Petrecere Fotografie,Adulți,de Maternitate și de Familie Fotografie și așa mai departe.De asemenea, nu există nici un buzunar pe partea de sȘi în acest context nu este rezistent la apă, nu folosiți apă pentru a curăța, dacă este murdar,puteți folosi o cârpă uscată sau o perie pentru a ștergețil.Dimensiuni Personalizate : Facem, de asemenea, personalizate pentru din aceste materiale, fără nici o extrataxa, vă Rugăm să ne mesaj dacă aveți nevoie de o dimensiune diferită sau de design, ne place să vorbesc cu tine.Dacă aveți orice nemulțumire sau probleme primit o dată, vă Rugăm să nu ezitați să ne contactați înainte de a părăsi un feedback negativ.Vom încerca noastre cele mai bune pentru a vă ajuta să rezolve problema.Vă doresc un fericit cumpărături în magazinul nostru! Vă mulțumesc !Pachet : Pliat în pachetul implicit...

MEHOFOTO Vedere la Oraș Vinil Fotografie de Fundal Pentru Copii Double Decker Nou Tesatura Flanel de Fundal Pentru Studio Foto 2398

84.00 -20 % RON 67.00

Sfat Cald : Implicit au ferestre din podea,Dacă nu vrei să te podea, vă Rugăm să lăsați un mesaj să ne dea Transport gratuit este cel mai costeficiente exprima,dar asta un pic mai mult timp pentru transport,Dacă te superi,te rog atent alegere sau contactatine consulte expediate express...

Nuevos productos

Todos nuestros clientes prefieren no perderse los mejores productos y ventas, pero ¿y usted? No te pierdas lo mejor que puedes comprar ahora. Cualitativa y confiable de un vendedor confiable.